Putin'e şu soru soruldu: Bir denizaltında 'gey' biriyle yan yana duş alır mısınız?

Amerikalı ünlü yönetmen Oliver Stone, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile yaptığı mülakatlardan birinde, "Bir denizaltında eşcinsel biriyle yan yana duş alır mısınız?" diye sordu.


ABD'li ünlü yönetmen Oliver Stone, 4 bölümlük bir Putin belgeseli çekti.

Belgeselin adı "The Putin Interviews" (Putin Mülakatları).

The Independent'ta yer alan habere göre, Putin ABD ile ilişkilerden kişisel yaşantısına kadar çok sayıda konuda sorulara cevap veriyor.

Mülakatlardan birinde Putin, Stone ile birlikte Kremlin'deki taht odasını gezerken, hiç boş günü olmadığını söylüyor ve bunu erkek olmasıyla açıklıyor.

"Kadın değilim, bu nedenle kötü günlerim olmaz" diyen Putin, kimseyi incitmeye çalışmadığını, ancak "belirli doğal çevrimler olduğunu" söylüyor.

Oliver Stone, Temmuz 2015 ile Şubat 2017 tarihleri arasında Putin ile çok sayıda mülakat gerçekleştirmişti.

Mülakatlardan birinde, "Wall Street, Rusya ekonomisini ABD çıkarları doğrultusunda yok etmek için aktif olarak çalışıyor mu?" sorusuna Putin itiraz ediyor ve ABD yönetiminin Rusya'yı yalnızca bir "rakip" olarak gördüğü cevabını veriyor.

Belgeselde Eşcinsel hakları konusunda da Oliver Stone'un kışkırtıcı soruları yer alıyor. Rusya'da, bazı İslâm ülkelerinde olduğu gibi eşcinsellerin kısıtlanmadığını savunan Putin, Stone'un "bir denizaltıda gey biriyle yan yana duş alır mıydınız?" sorusuna gülerek şu yanıtı veriyor:

"Yani, onunla duşa girmemeyi tercih ederdim. Neden onu provoke edeyim? Fakat biliyorsunuz, ben bir judo master'ım."
ANASAYFA ve İLGİLİ HABERLER için BURAYI tıklayın

CEPHELER'deki

Gelişmeler

BAĞIMSIZLIK

Süreci

ROJAVA

Haberleri

BARZANİ

Kürdistan

TARİH

Bilinci

ANALİZLER

Ortadoğu

BİLGİ

Kültürel

BİLİM

+Teknoloji

GÖRÜŞ

Yazarlar

Ezidiler

ve Şengal

ANASAYFA

Bütün Haberler