AKP'li yönetici MP5 silahı ile CHP için: Vur de vuralım...

CHP'nin HDP'ye karşı AK Parti ve MHP ile birleşerek çıkardıkları dokunulmazlıkları kaldırma yasası kendisini vurdu: CHP'li Enis Berberioğlu'nun dokunulmazlığı kaldırıldı, 25 yıl hapis cezası verildi.

Ankara ve İstanbul'da sözde 'Adalet yürüyüşü' gerçekleştiren CHP'ye karşı AKP'li yöneticilerden sert mesajlar gelmeye devam ediyor.

EVET DİYECEKSİN SONRA...

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CHP'lilerin Meclis Genel Kurulu'nu terk etmeleriyle ilgili olarak "Dokunulmazlıklar kaldırılırken 'Evet' diyeceksiniz, sonra burayı terk edeceksiniz" demişti.

Bu defa da Düzce'de Ak Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Aybek, CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanması üzerine CHP'nin Ankara'dan İstanbul'a 'Adalet Yürüyüşü' başlatma kararı almasından sonra sosyal medya hesabından MP5 makineli tabanca ile çektirdiği fotoğrafı paylaştı. Aybek daha sonra paylaşımını sildi.

Kentte erkek kuaförü olan Mehmet Aybek, CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanması üzerine CHP'nin Ankara'dan İstanbul'a 'Adalet Yürüyüşü' başlatma kararı almasından sonra MP5 makineli tabanca ile çektirdiği fotoğrafı sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabında paylaştı.

'VUR DE VURALIM, ÖL DE ÖLELİM'

Ak Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi Aybek'in, fotoğraf ile birlikte, "Vur de vuralım, öl de ölelim. Reis meydanlar boş değil, emrin yeter" notunu yazması dikkat çekti.

Aybek, yaklaşık 6 saat sonra bu fotoğrafı sayfasından kaldırdı.
ANASAYFA ve İLGİLİ HABERLER için BURAYI tıklayın

CEPHELER'deki

Gelişmeler

BAĞIMSIZLIK

Süreci

ROJAVA

Haberleri

BARZANİ

Kürdistan

TARİH

Bilinci

ANALİZLER

Ortadoğu

BİLGİ

Kültürel

BİLİM

+Teknoloji

GÖRÜŞ

Yazarlar

Ezidiler

ve Şengal

ANASAYFA

Bütün Haberler