Ads[no]

Ads[no]

8 Şubat 2017

YNK Celal Talabani başkanlığında toplanıyor

Önümüzdeki Cumartesi günü Kürdistan Yurtseverler Birliği (YNK / KYB) bir toplantı gerçekleştirecek. Toplantıya Celal Talabani (Jalal Talabani) başkanlık yapacak.

YNK Politbüro Sorumlusu Mele Bahatiyar yaptığı açıklamada toplantı hakkında bilgi verdi, Talabani'nin de başkanlık yapacağını açıkladı.

Toplantıda parti içi sorunlar için çözüm ele alınacak.

YNK fiili olarak ikiye ayrılmış durumda.
YNK Celal Talabani başkanlığında toplanıyor Reviewed by ZEReditor I on 8.2.17 Rating: 5 Önümüzdeki Cumartesi günü Kürdistan Yurtseverler Birliği ( YNK / KYB ) bir toplantı gerçekleştire...

1 yorum:

  1. Niye ölmedin seni iran kuklası.sen karin ve oğlum hic bir zaman kurdistani olamazsınız, zaten olmak da istemiyorsunuz , goran lideri senin kanatlarının altında büyüdü ve bugün iranin çıkarına karşı bağımsız kürdistan engellensin diye pkk ile yapmadıkları kalmadı, sen, karin hero ve oğlunda gizli gizli bunları destekliyorsunuz. Zaten wikiliks nelerinden de çıktı ki sen iran adamıymışsın.

    YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.