Ads[no]

Ads[no]

3 Şubat 2017

Başbakan Yıldırım'dan "ABD'nin DSG'ye zırhlı araç desteği" açıklaması!

Başbakan Binali Yıldırım, ABD'nin DSG'ye zırhlı araç vermesine ilişkin "Bunlarla iş tutmaktan Amerika yöneticilerinin vazgeçmesi lazım. Terör örgütünü ortak alarak bir başka terör örgütünü yok etmek Amerika gibi büyük devlete, terörle küresel mücadeleye çok önem veren bir devlete yakışmaz" açıklamasında bulundu.


ABD'nin DSG'ye (Demokratik Suriye Güçleri) verdiği zırhlı araçlara ilişkin açıklamada bulunan Başbakan Binali Yıldırım, "Bunlarla iş tutmaktan Amerika yöneticilerinin vazgeçmesi lazım" dedi.

VİDEO: Çokuluslu Kanada'lı şirketten, DSG'ye zırhlı araç desteği

Hürriyet'ten Hande Fırat'ın haberine göre, "Terör örgütünü ortak alarak bir başka terör örgütünü yok etmek Amerika gibi büyük devlete, terörle küresel mücadeleye çok önem veren bir devlete yakışmaz" diyen Yıldırım, "Üstelik Amerika - Türkiye ilişkilerine de zarar verir. Üçüncü konu da Amerika algısı Türk toplumunda maalesef bugün iyi bir düzeyde değil. Türkiye’deki Amerika algısını düzeltme yönünde de somut adımlar atması gerekiyor" ifadelerini kullandı.
Başbakan Yıldırım'dan "ABD'nin DSG'ye zırhlı araç desteği" açıklaması! Reviewed by ZEReditor II on 3.2.17 Rating: 5 Başbakan Binali Yıldırım, ABD'nin DSG'ye zırhlı araç vermesine ilişkin "Bunlarla iş ...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.