Ads[no]

Ads[no]

9 Şubat 2017

Suriye Ordusu ile TSK destekli ÖSO arasında ilk çatışma; '2 Suriye askeri öldü' iddiası!

Suriye'deki muhalif kaynaklardan edinilen bilgilere göre, El Bab yakınlarında Türkiye destekli ÖSO ile Suriye Ordusu güçleri arasında çatışmaların başladığı öne sürüldü.


Al Masdar'ın muhalif kaynaklardan aktardığı bilgilere göre, Suriye Ordusu El Bab yakınlarında Türkiye destekli ÖSO güçleri ile çatışmaya başladı.

Bir süre önce, Şam'daki ortak kamuta merkezinde Reuters'e konuşan bir yetkili, Suriye Ordusu'nun gerektiği takdirde TSK ve ÖSO ile El Bab'da çatışacağını belirtmişti.


Suriye Ordusu ile TSK destekli ÖSO arasında ilk çatışma; '2 Suriye askeri öldü' iddiası! Reviewed by ZEReditor II on 9.2.17 Rating: 5 Suriye'deki muhalif kaynaklardan edinilen bilgilere göre, El Bab yakınlarında Türkiye destekli ÖSO ile Suriye Ordusu güçleri arasında...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.