Ads[no]

Ads[no]

13 Şubat 2017

Hizbullah'tan Trump'a: Beyaz Saray'da bir aptalın bulunmasından faydalanacağız

Hizbullah lideri Hasan Nasrallah, ABD Başkanı Donald Trump için "Beyaz Saray’da bir aptalın olmasından faydalanacağız" dedi. 


Lübnan Hizbullahı lideri Hasan Nasrallah, canlı yayın aracılığıyla destekçilerine seslendiği konuşmasında, "Suriye'de ulusal uzlaşıyı sağlayacak ve kanı durduracak anlaşmayı destekliyoruz" dedi.

Nasrallah, Arap medya organlarını, "Hizbullah'ın Astana'daki diplomatik çabalarını baltalamakla" suçladı.

Nasrallah ayrıca, Hizbullah'ın Astana'da düzenlenen Suriye görüşmelerine karşı olmadığına da vurgu yaptı.

Suriye’deki çatışmalar nedeniyle Lübnan'a sığınan insanların ülkelerine dönmesine de değinen Nasrallah, işbirliği çağrısında bulundu.

Lübnanlı yetkilileri sığınmacı krizi konusunda Suriye hükümetiyle diyalog kurması gerektiğini söyleyen Nasrallah, "Lübnan, Suriyeli sığınmacı krizi meselesinde inatçılığı bir kenara koyarak Suriye yönetimiyle iletişime geçmeli. Uluslararası yardım için yalvarmaya devam mı etmeliyiz yoksa mültecilerin evlerine dönmesi için işbirliği mi yapmalıyız?" açıklamasında bulundu.

"Trump ABD'nin Gerçek Ve Çirkin Yüzünü Ortaya Çıkardı"

Öte yandan Nasrallah, 20 Ocak’ta yemin ederek görevine başlayan ABD Başkanı Donald Trump için 'aptal' ifadesini kullandı:

"Beyaz Saray’da bir aptalın olmasından faydalanacağız" diyen Nasrallah, şöyle devam etti: "Trump ikiyüzlülüğü bir kenara bırakarak, hukuksuz ve ırkçı ABD'nin gerçek ve çirkin yüzünü ortaya çıkardı."
Hizbullah'tan Trump'a: Beyaz Saray'da bir aptalın bulunmasından faydalanacağız Reviewed by ZEReditor II on 13.2.17 Rating: 5 Hizbullah lideri Hasan Nasrallah, ABD Başkanı Donald Trump için "Beyaz Saray’da bir aptalın ...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.