Ads[no]

Ads[no]

4 Şubat 2017

Kürdistan, Komutan Vahit Kovli'nin yasını tutuyor

Bugün sabah saatlerinde Kürdistan Antiterör komutanı Tuğgeneral Vahit Kovli geçirdiği beyin kanaması sonucunda hayatını kaybetti.
Komutan Kovi'nin sabah saat 08:00'de evdeyken beyin kanaması geçirdiği bildirildi.
46 yaşındaki Vahit Kovli'nin evli ve çok sayıda kız ile erkek çocuğu sahibi olduğu da verilen bilgiler arasında. Komutan Kovli üst düzey bir komutan olmasının yanı sıra alçak gönüllü, nezaket sahibi ve toplum içinde saygın bir kişiliğe sahipti. 
Savaş cephelerinde Peşmergelerin önünde çatışmalara giren yegane komutanlardandı.

Komutan Vahit Kovli'nin taziyesi bugün (4 Şubat, Cumartesi) Duhok'taki Haci Ahmed Camii'inde kabul edilecek.

Kürdistan, Komutan Vahit Kovli'nin yasını tutuyor Reviewed by ZEReditor I on 4.2.17 Rating: 5 Bugün sabah saatlerinde Kürdistan Antiterör komutanı Tuğgeneral Vahit Kovli geçirdiği beyin kanam...

4 yorum:

 1. Allah rahmet etsin.

  YanıtlaSil
 2. Mekanını cennet olsun allah rahmet eylesin

  YanıtlaSil
 3. Kürdistanın başı sAğolsun....

  YanıtlaSil
 4. Mekanı cennet olsun farklı bir kisilikti yeri doldurulamaz birleştirici bir yapıya sahpti

  YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.