Ads[no]

Ads[no]

2 Şubat 2017

İran: Trump deneyimsiz biri, tehditleri bir işe yaramaz!

İran'ın dini lideri Ali Hamaney'in danışmanı Ali Ekber Velayeti, ABD'nin İran'a uyarı göndermesine tepki gösterdi.


İran'ın dini lideri Ali Hamaney'in danışmanı Ali Ekber Velayeti, ABD Başkanı Donald Trump için "deneyimsiz bir kişi" ifadesini kullandı.

ABD'nin İran'ı füze testi nedeniyle tehdit etmesini eleştiren Velayeti, bu tehdidin "bir işe yaramayacağını" söyledi.

"Bu deneyimsiz bir kişinin İran'ı ilk kez tehdit edişi değil" diyen Velayeti, "ABD hükümeti bunun sonuç vermeyeceğini anlayacak" açıklamasında bulundu.
İran: Trump deneyimsiz biri, tehditleri bir işe yaramaz! Reviewed by ZEReditor II on 2.2.17 Rating: 5 İran'ın dini lideri Ali Hamaney'in danışmanı Ali Ekber Velayeti, ABD'nin İran'a u...

5 yorum:

 1. bekle gör saddam tharana dayandığı zaman nerdeydin unuttun ortadoğunun ibne seytanları sonuz yakın ölümun ecele faydası yoktur

  YanıtlaSil
 2. Biji trump insallahb sizi sikecek

  YanıtlaSil
 3. Oruspu çocuğu balucistan adalet ordusu ve Kurdistan peşmergesi içten sizi feth edecek trumpun sizinle daha çok oyunu var Ortadoğu'nun şeytanı devleti iran

  YanıtlaSil
 4. Oruspu çocuğu balucistan adalet ordusu ve Kurdistan peşmergesi içten sizi feth edecek trumpun sizinle daha çok oyunu var Ortadoğu'nun şeytanı devleti iran

  YanıtlaSil
 5. ibne iranlı devamlı osmanlı arkadan vurdu osmanlılara bağlı kürt sancakları bu ibne persliler hep arkadan vurdu osmanlı ne zaman savaşa girse bu ibneler osmanlı devamlı arkadan vurdu revan hanlığı ve ordaki kürtler türkler hepsi rusyanın içine dağıldı amerika saha indi kurdu gören köpek gibi kuyruğunu sakladı kaçtı şimdi hasdi şabi pkk besliyor barzaniye savaş açıyor bekle sonun yakın ortadoğunun decal ordusi mehdi turump geldi kainat imamı feto + pkk hepinizin sonu gelecek biraz sabredin

  YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.