Ads[no]

Ads[no]

3 Şubat 2017

İran'dan Trump'a yanıt: Asla savaş başlatmayacağız

ABD Başkanı Donald Trump'ın İran'a yönelik açıklamalarına, İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif'ten cevap gecikmedi.


İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif, "İran, halkının güvenliğini sağlamak için tehditlere aldırmaz. Asla savaş başlatmayacağız ancak yalnızca kendi savunma araçlarımıza güvenebiliriz" dedi.

ABD Başkanı Donald Trump, göreve gelmesinin ardından İran'a yöneik açıklamalarını sürdürürken, "İran ateşle oynuyor ve Obama'nın kendilerine ne kadar kibar davrandığını takdir etmemiş görünüyorlar. Ben o kadar kibar değilim!" demişti.

Trump'tan bir İran açıklaması daha; Ben Obama kadar kibar değilim!

ABD Başkanı Trump'ın bu sözlerine karşılık İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif de, "İran, halkının güvenliğini sağlamak için tehditlere aldırmaz. Asla savaş başlatmayacağız ancak yalnızca kendi savunma araçlarımıza güvenebiliriz" açıklamasında bulundu.
İran'dan Trump'a yanıt: Asla savaş başlatmayacağız Reviewed by ZEReditor II on 3.2.17 Rating: 5 ABD Başkanı Donald Trump'ın İran'a yönelik açıklamalarına, İran Dışişleri Bakanı Cevad Za...

1 yorum:

  1. ne oldu kurdu görünce koyruğunu saklayan köpek gibi kaçmaya başladın pkk maaş ödüyorsun barzaniye saldırıyorsun hasdi şabi pkk sengala gönderiyorsun ırakla beraber para yardım ediyorsun havlıyorsun zincirleri kırıyorsun turmp havlasana ortadğunun decal ordusu bekle mehdi inecek

    YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.