Ads[no]

Ads[no]

4 Şubat 2017

Iraklı Şii lider Erbil'e geliyor; Gündem 'Bağımsızlık' ve 'IŞİD'


Irak Şii Birlik Partisi lideri Amar el Hekim ve beraberindeki heyet bugün Kürdistan'ın başkenti Erbil'e gelerek Başkan Barzani ve Kürt partileri ile görüşecek.

Söz konusu ziyarete ilişkin olarak Kürdistan Bölgesi Başkanlığı'nın tüm Kürdistan partilerine bilgi verdiği açıklandı.

Görüşmede Kürdistan - Irak ilişkileri, diyalog ile çözüm yollarının bulunması, IŞİD ile mücadele konuları ele alınacak.

Şii lider Amar el Hekim ve Partisi, Kürdistan'ın bağımsızlığına ve Kürtler'e karşı ılımlı ve dostane düşünceleriyle biliniyor.

Amar el Hekim ile görüşecek olan Kürdistanlı partilerin görüş ve önerilerini Bağdat'ta gündeme gelmek üzere sunmaları bekleniyor.
Iraklı Şii lider Erbil'e geliyor; Gündem 'Bağımsızlık' ve 'IŞİD' Reviewed by ZEReditor I on 4.2.17 Rating: 5 Irak Şii Birlik Partisi lideri Amar el Hekim ve beraberindeki heyet bugün Kürdistan'ın başken...

1 yorum:

  1. ibneler decalın ordusu göt korkusunda geliyorsun sizde dost olmaz sizde düşman olmaz sitirin gidin ne işiz var barzani yanında ibneler

    YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.