Ads[no]

Ads[no]

11 Şubat 2017

İngiltere Savunma Bakanı Fallon Erbil'e geliyor

İngiltere Savunma Bakanı Micheal Fallon’un bugün Kürdistan Bölgesi’ni ziyaret edeceği öğrenildi.


İngiltere Savunma Bakanı Micheal Fallon, bugün Erbil'i ziyaret edecek.

IŞİD ile mücadele ve Musul operasyonu gibi başlıkların, İngiliz Savunma Bakanı Fallon’un resmi temasları kapsamında yapacağı görüşmelerde konuşulacak ana maddeler olacağı belirtildi.

2014 ve 2016 yıllarında da Kürdistan Bölgesi'ne resmi ziyaretler gerçekleştiren İngiltere Savunma Bakanı Fallon'un bu ziyareti, Erbil’e yapacağı üçüncü ziyaret olacak.

IŞİD karşıtı Küresel Koalisyonun önemli ülkelerinden olan İngiltere, terörle mücadelede destek kapsamında Güney Kürdistan’da bulundurduğu subayları aracılığıyla Peşmerge güçlerine askeri eğitim verdiği biliniyor.
İngiltere Savunma Bakanı Fallon Erbil'e geliyor Reviewed by ZEReditor II on 11.2.17 Rating: 5 İngiltere Savunma Bakanı Micheal Fallon’un bugün Kürdistan Bölgesi’ni ziyaret edeceği öğrenildi. ...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.