Ads[no]

Ads[no]

8 Şubat 2017

İki günde 506 deprem!

Çanakkale ve çevresinde 6 Şubat saat 06.51'den 8 Şubat saat 07.02'ye kadar büyüklükleri 2.1 ile 5.4 arasında değişen tam 506 deprem meydana geldi.


Çanakkale'de yaşanan depremler sebebiyle Ayvacık'ta okullar bir hafta süreyle tatil edilirken halk korkudan evlerine giremiyor.

Çanakkale’de dün meydana gelen 5.3 büyüklüğündeki iki depremin ardından beşik gibi sallanan Ayvacık’ta, gece yarısı sırasıyla Richter ölçeğine göre 4.0, 4.5 ve 4.2 büyüklüğünde üç deprem daha meydana geldi.

Bu depremlerin yanı sıra saat 04.38’de 4.7’lik bir deprem daha yaşanırken son sarsıntı sabah 05.16'da 4.1 olarak kaydedildi.

Bölgede 6 Şubat saat 06.51’den 8 Şubat saat 07.02’ye kadar toplam 506 deprem meydana geldi.


Bu depremlerden, 5 tanesi 5.0 ile 5.5 büyüklükleri arasında, 17 tanesi 4.0 ile 5.0 büyüklükleri arasında, 70 tanesi 3.0 ile 4.0 büyüklükleri arasında, diğerleri ise 2.1 ile 3.0 arasında gerçekleşti.
İki günde 506 deprem! Reviewed by ZEReditor II on 8.2.17 Rating: 5 Çanakkale ve çevresinde 6 Şubat saat 06.51'den 8 Şubat saat 07.02'ye kadar büyüklükleri 2...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.