Ads[no]

Ads[no]

2 Şubat 2017

ENKS: PYD imzaladığı anlaşmaları uygulasın, birlik sorunu çözülür

ENKS yönetiminden Cedhan Ali yağtığı açıklamada "PYD onlara teslim olmamızı istiyor, ancak biz hiç bir zaman teslim olmayacağız" dedi.

Ali konuşmasında Salih Müslim'in Türkiye ile görüşme talebinde bulunmasına değinerek "ENKS Türkiye ile görüşünce 'hain' diyorlar, ancak şimdi kendileri görüşme talebinde bulunuyor" ifadesini kullandı.

PYD ile görüşerek sorunların çözülmesini istediklerini açıklayan  ENKS'li Cedhan Ali şöyle dedi;

"Bugüne kadar PYD ile bir çok anlaşma imzaladık, fakat hiç birini yerine getirmediler, imzaladıkları hiç bir sözü yerine getirmediler, anlaşmaları red ettiler. Bu anlaşmalardan herhangi birinin uygulanmasını istiyoruz. Yok bizim onların partisine teslim olmamızı istiyorlarsa, asla teslim olmayız. PYD imzaladığı anlaşmaları uygularsa birlik sorunu çözülür"
ENKS: PYD imzaladığı anlaşmaları uygulasın, birlik sorunu çözülür Reviewed by ZEReditor I on 2.2.17 Rating: 5 ENKS yönetiminden Cedhan Ali yağtığı açıklamada " PYD onlara teslim olmamızı istiyor, ancak ...

6 yorum:

 1. gidin size kimlik vermeyen esad siiiiiikkkkinnn altına uzanın

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adsız adını soyle sana bir şey söyleyeceğim ama sen soylemezsin ama seni tanıyorum çünkü sen alcak ve namussuz serefsizsin

   Sil
 2. PYD-PKK gelip geçici..Aslolan Kürd milletidir. Yapacağınız çalışmalar Kürd milletinin devamına yönelik olursa PKK-PYD'nin iktidarı fazla sürmez..Önemli projelerinden biri olan " Kürd'lüğü yıkmak " konusunda başarısız olurlar.. PKK'nın başarısız olması durumunda hala destekleyen kurucusu ( Kaynak: Şamil Tayyar " PKK'yı kim kurdu ".. Not: Hiç bir şey devlet kontrolünden çıkmaz. ) ve diğer destekçi bölge devletleri sarsılacaktır...

  YanıtlaSil
 3. Pkk Türkiye de Kürtlerin kanını canını şehirini köyünü kuruttu şimdi sıra rojavada

  YanıtlaSil
 4. Pkk Türkiye de Kürtlerin kanını canını şehirini köyünü kuruttu şimdi sıra rojavada

  YanıtlaSil
 5. Burda pkk ye dil uzatan maymunlar ulen pkk nin sayesin de adam oldunuz insan yerine koyuldunuz pkk olmasaydi isid lafim pkk ye alaf atanlara isid ananizi sikerdi

  YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.