Ads[no]

Ads[no]

6 Şubat 2017

El Bab'ta son durum; TSK ile ÖSO kentin kuzeyinde, Rejim Güçleri ise güneyinde!

Suriye'de Rejim Güçleri, IŞİD'in El Bab’a giden son ikmal yolunu kestiği öğrenildi.


Rejim Güçleri'ne bağlı Kaplan Kuvvetleri, El Bab yakınlarında düzenlenen geniş çaplı operasyonlarla, bir kasabayı daha kontrol altına aldı.

Almasdar'ın ordu kaynaklarına dayandırdığı habere göre, El Bab’ın güneydoğusunda bulunan Ayaşhiya kasabası, Rejim Güçleri’nin kontrolüne geçti.

Rejim Güçleri Ayaşhiya kasabası ve tepesinin kontrol altına alınmasıyla, IŞİD’in El Bab’a giden son ikmal hattı da ateş menziline girdiği ve yol kesildi.

El Bab'ı, kuzeyden saldıran TSK ile ÖSO mu, yoksa güneyden ilerleyen Rejim Güçleri mi IŞİD'den alacağı bilinmiyor.
El Bab'ta son durum; TSK ile ÖSO kentin kuzeyinde, Rejim Güçleri ise güneyinde! Reviewed by ZEReditor II on 6.2.17 Rating: 5 Suriye'de Rejim Güçleri, IŞİD'in El Bab’a giden son ikmal yolunu kestiği öğrenildi. Rej...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.