Ads[no]

Ads[no]

9 Şubat 2017

Fırat Kalkanı Harekatı; Dün ve bugün 10, toplamda 66 asker hayatını kaybetti!

Fırat Kalkanı Harekatı'nda dün ve bugün düzenlenen saldırılarda 10 asker hayatını kaybederken, 170. güne giren harekatın başlangıcından bu yana yaşamını yitiren asker sayısı 66'yı buldu.


Fırat KalkanıHarekatı kapsamında 170 gün önce Cerablus'ta başlatılan operasyonlarda hayatını kaybeden asker sayısı her geçen gün artıyor.

El Bab'ta dün ve bugün IŞİD tarafından düzenlenen saldırılarda toplam 10 asker hayatını k aybederken, onlarca asker de yaralandı.

Operasyonun ilk gününden bu yana hayatını kaybeden asker sayısı 66'ya yükseldi.

Başbakan Binali Yıldırım dün yaptığı açıklamada, "El Bab her taraftan kuşatılmış vaziyette, dış mahalleler kontrol alınmıştır" demişti.
Fırat Kalkanı Harekatı; Dün ve bugün 10, toplamda 66 asker hayatını kaybetti! Reviewed by ZEReditor II on 9.2.17 Rating: 5 Fırat Kalkanı Harekatı'nda dün ve bugün düzenlenen saldırılarda 10 asker hayatını kaybederken,  170. güne giren  harekatın başlangıcı...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.