Ads[no]

Ads[no]

12 Şubat 2017

DSG, bir kasabayı daha IŞİD'den kurtardı; Savaşçılar halay çekti

Demokratik Suriye Güçleri, Rakka'nın doğusundaki Meyzla kasabasını IŞİD'den aldı.


DSG savaşçılarının Rakka ilerleyişi sürüyor. DSG bölgedeki mayın ve patlayıcıları temizlemeye başladı. IŞİD'e ait bir çok mühimmatı ele geçirdi.


DSG yetkilisi Mahmud Halef, "Güçlerimiz Meyzla kasabasını tamamen kontrol altına aldı, IŞİD burada sivilleri canlı kalkan olarak kullanıyordu" dedi.


DSG savaşçıları Rakka Operasyonu'ndaki ilerleyişi halay çekerek kutladı:


DSG, bir kasabayı daha IŞİD'den kurtardı; Savaşçılar halay çekti Reviewed by ZEReditor II on 12.2.17 Rating: 5 Demokratik  Suriye  Güçleri, Rakka'nın doğusundaki Meyzla kasabasını IŞİD'den aldı. DSG...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.