Ads[no]

Ads[no]

4 Şubat 2017

"Donald Trump'a karşı askeri darbe olabilir" iddiası!

Barack Obama döneminde ABD Savunma Bakanlığı'nda çalışmış bir yetkili, Donald Trump'a karşı bir askeri darbe ihtimalini dillendirdi.


ABD Başkanı Donald Trump'a karşı protestolar devam ederken, çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

Washington Times'tan Carlo Munoz'un haberine göre, Obama zamanında Savunma Bakanlığı'nda (Pentagon) çalışan Rosa Brooks, Foreign Policy için yazdığı bir makalede, Donald Trump'a karşı bir askeri kalkışma ihtimalini gündeme getirdi.

"Donald Trump'ın başkanlıktaki ilk haftası herkese şunu kanıtladı: Evet, o herkesin korktuğu kadar çılgın" diyen Brooks, ABD tarihinde olmayan bir ihtimalin, askeri bir darbenin ya da en azından Trump'ın emirlerine itaatsizliğin mümkün olduğunu öne sürdü.
"Donald Trump'a karşı askeri darbe olabilir" iddiası! Reviewed by ZEReditor II on 4.2.17 Rating: 5 Barack Obama döneminde ABD Savunma Bakanlığı'nda çalışmış bir yetkili, Donald Trump'a kar...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.