Ads[no]

Ads[no]

3 Şubat 2017

“Dini mi oyluyoruz, Kulluğu mu?"

Hükümete yakınlığıyla bilinen mizah dergisi Misvak'ın referandumla ilgili karikatürü, hükümete yakın medyadan bile sert tepki gördü.


Mizah dergisi Misvak, yayınladığı referandum karikatürüyle hükümete yakın medya dahil bir çok çevreden büyük tepki gördü.

Anayasa değişikliğine ilişkin referandumda “hayır” diyen bir kişiyi elinde içki şişesiyle şeytanla sohbet ederken çizen dergiye tepki Yeni şafak gazetesi yazarı İsmail Kılıçarslan’dan geldi.

Yeni Şafak gazetesi yazarı İsmail Kılıçarslan Twitter’da “Dini mi oyluyoruz? Kulluğu mu oyluyoruz? Bu ne edepsizlik, bu ne hadsizliktir ama artık yaaa” mesajını paylaştı.

 İşte o Twitter paylaşımı ve karikatür:

“Dini mi oyluyoruz, Kulluğu mu?" Reviewed by ZEReditor II on 3.2.17 Rating: 5 Hükümete yakınlığıyla bilinen mizah dergisi Misvak'ın referandumla ilgili karikatürü, hükümet...

1 yorum:

  1. Umarim Allah in gazabı pek yakındır size. Ey Müslümanlığı diline sakız eden ama hakkını vermeyen carpitan ve zulmeden zalimler. Umarım pek yakındır size. Yeter artık. Allah im sen gören ve işitensin.

    YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.