Ads[no]

Ads[no]

10 Şubat 2017

Devlet Bahçeli'den Ahmet Türk'ün 'tahliyesi' ve 'randevu talebi' açıklaması!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ahmet Türk'ün teşekkür ve randevu talebine ilişkin gazetecilerin sorduğu soruyu yanıtladı. Ahmet Türk'ün tahliyesinden memnun olduğunu belirten Bahçeli, randevu için de "Talep olursa niye vermeyelim?" dedi.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

El Cezire'den Gonca Şenay'ın haberine göre Devlet Bahçeli, "Hayır çıkarsa, bu sistem geçmezse ne olur?" sorusuna "Karmakarışık olur Türkiye. Bundan yararlanmak isteyen çevreler çıkabilir" yanıtını verdi.

Devlet Bahçeli ayrıca referandumun iki sonucunda da erken seçim tartışmasının ciddiye alınır olmadığını dile getirdi.

Bahçeli, Konya’daki parti toplantısına Meclis’te anayasa değişikliği için "Hayır" oyu veren milletvekillerinin katılmayacağını da söyledi.

"Ahmet Türk'ün Tahliye Olmasından Memnunum"

Devlet Bahçeli’ye Ahmet Türk'ün tahliyesi ile ilgili değerlendirmesi ve randevu talebi soruldu. Bahçeli şöyle konuştu:

"Tahliye edilmiş olmasından memnuniyet duydum. Biz 2007 yılında TBMM'ye girdiğimizde orada birçok siyasi parti vardı. Sayın Aysel Tuğluk hanımefendi ve Sayın Ahmet Türk bizim bulunduğumuz bölüme gelerek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.


Farklı ideoloji de olsa, siyasette bunlar güzel şeyler. Çatışma ortamı da olsa insanlığı heba etmemek lazım. Böyle bir randevu talebi gelmedi. Olursa niye randevu vermeyelim?"
Devlet Bahçeli'den Ahmet Türk'ün 'tahliyesi' ve 'randevu talebi' açıklaması! Reviewed by ZEReditor II on 10.2.17 Rating: 5 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ahmet Türk'ün teşekkür ve randevu talebine ilişkin gazeteci...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.