Ads[no]

Ads[no]

8 Şubat 2017

Birleşmiş Milletler'den Başkan Barzani'ye mektup

Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Antonio Guterres, Başkan Mesud Barzani'ye mektup gönderdi.


Kürdistan Bölgesi Başkanı Mesud Barzani, BM Genel Sekreterliği görevine getirilen Antonio Guterres’e bir kutlama mektubu yollamamıştı.

Antonio Guterres de Başkan Mesud Barzani’ye mektupla bir cevap yazdığı belirtildi.

Başkanlık'tan yapılan açıklamaya göre Antonio Guterres'in mektubunda, "Mesud Barzani ve Kürdistan halkına teşekkür ediyorum. Musul’un kurtarılması operasyonu ve IŞİD’le savaşta kahramanlık gösteren Kürdistan Peşmerge Güçleri’ni saygı ve takdirle karşılıyorum" ifadelerini kullandığı belirtildi.

Portekizli BM Genel Sekreteri Antonio Guterres 13 Ekim 2016 tarihinde Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri'ne seçilmiş ve 01 Ocak 2017 tarihinde de görevine başlamıştı.
Birleşmiş Milletler'den Başkan Barzani'ye mektup Reviewed by ZEReditor II on 8.2.17 Rating: 5 Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Antonio Guterres, Başkan Mesud Barzani'ye mektup gönderdi...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.