Ads[no]

Ads[no]

11 Şubat 2017

Beşar Esad'dan 'Güvenli Bölgeler' açıklaması

Şam Yönetimi lideri Beşar Esad, Suriye'de "güvenli bölgeler" konusunda açıklamalarda bulundu.


Beşar Esad, Yahoo News'e verdiği mülakatta, ABD Başkanı Donald Trump'ın destekleği Suriye'de "güvenli bölgeler" oluşturulması fikrinin işe yaramayacağını söyledi.

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, "Bu hiç gerçekçi bir fikir değil. Suriye'de güvenli bölgeler oluşturmaktansa istikrar sağlamaya çalışmak daha pratik ve daha uygulanabilir bir fikir" dedi.

Suriye Devlet Başkanı, sığınmacı ve evlerinden olanların yerleştirileceği bu bölgelere silahlı grupların saldırabileceğini savundu.

Esad, Washington'ın Şam ile işbirliği yapması ve hükümetin egemenliğini tanıması halinde ABD askerlerinin IŞİD'le mücadele etmek için ülkesine gelebileceğini de sözlerine ekledi.
Beşar Esad'dan 'Güvenli Bölgeler' açıklaması Reviewed by ZEReditor II on 11.2.17 Rating: 5 Şam Yönetimi lideri Beşar Esad, Suriye'de "güvenli bölgeler" konusunda açıklamalard...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.