Ads[no]

Ads[no]

7 Şubat 2017

Beşar Esad'dan 'Donald Trump' açıklaması

Beşar Esad, "ABD Başkanı Donald Trump'ın önceliğinin IŞİD'le mücadele olması umut vaat ediyor ancak herhangi bir şey beklemek için erken" değerlendirmesinde bulundu.


Suriye Devlet Başkanı  Beşar Esad, "ABD Başkanı Donald Trump'ın önceliğinin IŞİD'le mücadele olması umut vaad ediyor ancak herhangi bir şey beklemek için erken" açıklamasında bulundu.

Suriye Devlet Ajansı SANA'da yer alan habere göre; Baas rejimi lideri Beşar Esad ayrıca, "ABD ve Rusya'nın, Suriye'de işbirliği yapmasının terörizmle savaşta olumlu bir etki yaratacağını" söyledi.
Beşar Esad'dan 'Donald Trump' açıklaması Reviewed by ZEReditor II on 7.2.17 Rating: 5 Beşar Esad, "ABD Başkanı Donald Trump'ın önceliğinin IŞİD'le mücadele olması umut va...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.