Ads[no]

Ads[no]

7 Şubat 2017

Başkan Barzani, Irak Cumhurbaşkanı Masum ile görüştü

Başkan Mesud Barzani, Irak Cumhurbaşkanı Fuad Masum ile yaptığı görüşmede Kürdistan’daki siyasi duruma ilişkin değerlendirmelerde bulundu.


Başkanı Mesud Barzani, Irak Cumhurbaşkanı Fuad Masum ile yaptığı görüşmede Kürdistan’daki siyasi durum üzerine bir takım değerlendirmelerde bulundu.

Kürdistan Bölgesi Başkanlığı’nın sitesinden edinilen bilgiye göre; Başkan Mesud Barzani, Irak Cumhurbaşkanı Fuad Masum ve beraberinde heyetle bir görüşme gerçekleştirdi.

Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) Sekreteri Fazıl Mirani’nin de katıldığı görüşmede, Irak Yüksek İslam Konseyi Başkanı Ammar El Hekim’in Kürdistan ziyareti ve Irak siyasetindeki sorunlar ele alındı.

Irak’taki siyasi sorunların çözümünde Kürdistan’ın rolü ve seçim yasasının ele alındığı görüşmede, Kürdistan’daki siyasi oluşumların birlikte hareket etmesi gerektiğinin altı çizildi.
Başkan Barzani, Irak Cumhurbaşkanı Masum ile görüştü Reviewed by ZEReditor II on 7.2.17 Rating: 5 Başkan Mesud Barzani, Irak Cumhurbaşkanı Fuad Masum ile yaptığı görüşmede Kürdistan’daki siyasi d...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.