Ads[no]

Ads[no]

6 Şubat 2017

AK Parti'nin referandum sloganı belli oldu!

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu sonrası yaptığı açıklamada AK Parti'nin referandum sloganını açıkladı.


Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu sonrası düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin bir takım değerlendirmelerde bulundu.

Referandum sürecine ilişkin Numan Kurtulmuş, "Eğer bugün Türkiye bir Suriye bir Irak olmadıysa bunun en başlı sebeplerinden biri Türkiye'deki sandığın ortada olmasıdır. Bu referandum sandığının ortada olması bile, Türkiye demokrasisinin gücünü gösterir. Bu süreçte kimisi evet diyecek kimisi hayır diyecek. herkes bu süreç içerisinde istediğini ortaya koyacak. Bu bir parti seçimi değildir.Burada kimse demokratik bir yarış olacağından endişe etmesin. Sonucunda millet ne derse başımızın gözümüzün üstünedir" ifadelerini kullandı.

"Yeni Bir Türkiye İçin Evet, Güçlü Bir Türkiye İçin Evet"

Kurtulmuş AK Parti'nin referandum kampanyasında kullanacağı sloganı da ilk kez bu toplantıda açıkladı. Kurtulmuş, "Biz pozitif bir kampanya yürütüyoruz. Kampanya sloganımız 'Yeni Türkiye için evet', 'Güçlü bir Türkiye için evet' Biz kampanya boyunca eveti anlatacağız ve halkımızın büyük bir çoğunluğunun evete destek vereceğini görüyoruz" dedi.
AK Parti'nin referandum sloganı belli oldu! Reviewed by ZEReditor II on 6.2.17 Rating: 5 Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu sonrası yaptığı açıklamad...

5 yorum:

 1. Anlamakta zorlanıyorum. İnsanlar ne kadar iki yüzlü olabiliyor. Numan kurtuluş saadet te iken c.başkanına atmak laf kalmamış. AKP ye demedik laf bırakmamis ama kendisine makam verildiğinde partisini satıp konumu yakalamış. Allah menfaat için fikrini satani bizden uzak tutsun.

  YanıtlaSil
 2. Burda demokrasi nerde mi var şöyle akp yi demokrasi yönünden eleştirenler pkk rojovada ne yapıyor çeteçilik yapıyor akp yi eleştirirsin ama kendine bakmazsan söylediklerin havada kalır hdp neden pyd nin terörünü görmüyor pyd gençlere silah verip muhaliflerin protestosuna saldıyor sonra açıklama onlar devrim yapan gençler düşünün aynısını burda akp yapsa protestoya karşı taraftarına makinalı silah verse ne olur bakın nasıl saldırarak anlatırlar demorasiden bahsederler ama kendileri bırak akp yi işidle yarışırlar agızlarında demokrasi yalanı.Özellikle pkk ve hdp kesinlikle demokrasiden bahsetmesin hayır demeyen haindir ulan köpek neyin kafası bu sanki hayır degincee Kürdere özerklik verilecek birde öldürülen kadın resmini koyarak yapıyor madem o kadar düşünçelisin geri zekalı kendine sor bu hayırcılar kimler onlarda akp yi ülkeyi bölmekle şuçluyor.

  YanıtlaSil
 3. Baska ülkeyi ürnek güsterip milleti kandirmanin yollu
  hani suriye Diktator vardi
  baskanlikla bizim suriyelen farkimiz kalmiyacak cunku bizde diktoturler cikar
  tüm kanun ukuyan arastiran yok bence
  Gellelim partilere
  AKP cihatci oluyur
  MHP fasist oluyur
  hdp pkk oluyur
  chp dunek oluyur
  Bu yini baskanlik kimin eline gecerse sanki diktotur olmayacak

  YanıtlaSil
 4. Şu akpyi savunan Kürtler çok tuhaf...Akpyi PKK ile karşılaştırıyorlar..Yahu siz neyin kafasını yaşıyorsunuz..AKP bir siyasi parti..PKK örgütsel bir yapı...AKP ülke siyaseti içinde attığı her adımın hesabını vermeli ve verecek... Çünkü halk seciyor...Pkkyi halk mı seçiyor mı aptal kıyaslar yapıyorsunuz.. Kürt particilik değil ulusçuluk yapmalı..AKP bir verdiğinin on katını aldı...Akpnin siyasetçileri Kürt oyları sebebiyle yedi sülaleler ini doğurdu...Bu ülke ise yüz yıldır Kürtleri hep kandırdı hep kandırıyor.. Çünkü biz kendine hain bir milletiz

  YanıtlaSil
 5. Lan akp yi tutan it kürtler. Siz ecdadınızı satmışsınız. Şimdi ne hakla burda kürtçülük siyaseti yaparsınız. İte bak hele ypg terör örgütüymüş. Lan yavşakşar ypg tc dışında hangi ülkede terörist yapı olarak kabul edilmiş bi bak bakalım. Ben kürdüm ama devlet, kimlik,dil istemiyorum diyen kusura bakmayın ama hem şerefsiz hem de soysuzdur. Bu sitede kürtlük adına konuşulur. Soysuzların yeri faşist tc siteleridir. Gidinde orayı karıştırın bizi birbirimize düşüreceğinize...

  YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.