Ads[no]

Ads[no]

10 Şubat 2017

Gül, Arınç, Kılçdaroğlu ve Barzani Ahmet Türk'ü aradı; Devlet Bahçeli'ye ziyaret

Tahliye olan Mardin eski Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Ahmet Türk'ün, Devlet Bahçeli'yi ziyaret edeceği duyuruldu.


Tahliye olan Mardin eski Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk'ün MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret edeceği açıklandı.

Tedavi için hafta sonunda Ankara’ya gitmesi beklenen Ahmet Türk’ün, şartların uygun olması halinde, daha önce kendisi ile ilgili açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret edecek.

Ahmet Türk'ü tahliye edildiği günden beri aralarında eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kürdistan Bölgesi Başbakanı Neçirvan Barzani, eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, CHP Grup Başkanvekilleri, AKP Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu'nun da bulunduğu çok sayıda siyasetçinin telefonla aradığı belirtildi.
Gül, Arınç, Kılçdaroğlu ve Barzani Ahmet Türk'ü aradı; Devlet Bahçeli'ye ziyaret Reviewed by ZEReditor II on 10.2.17 Rating: 5 Tahliye olan Mardin eski Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Ahmet Türk'ün, Devlet Bahçeli'y...

5 yorum:

 1. Ahmet türkün mhp liderinin ziyaret etmesi , tipik bir devlet aklını gösteriyor, çünkü referandum yaklaşıyor ve devlet yine akilsizlari kullanıyor, aslında yapilan mhp yi masum olarak gösterme çabası. Halbuki kürtlerin katliamında ve enson hdp operasyonları ve tutuklamalari mhp nin ortak olduğu devletin kendisi yapmıştır. Ahmet türk yine özüne donuyor galiba. Ve bu açık gösteriyor ki hdp devlet projesi olduğuna gore bu tutuklamalar kürtleri kandırmak içindir ki kürtleri bi şekilde oyalamaktir. Devlet bahçeli degilmiydi suru,cizreyi ve nusaybini ve diğer şehirleri teröristlerin ve onlara destek verenlerin başına yıkın. Bugün ahmet turk hangi yüzle gidiyor onun ziyaretine. Devlet bahçeli kürtlerin bir numaralı katilidir. Ahmet türk ziyarete giderken , sur,cizre, özellikle nusaybin fotoğraflarına tekrar bakıp ne yaptığının farkında olması gerek. Tarihte turk devleti hep yapmıştır bu tur şeyleri ve onların kurt hizmetkarlari da bi şekilde kürtleri kandirarark kürtleri oyalamıştır. Celladina aşık olan kürtlerin dışında başkasını bulamazsınız.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yukarda yazılanlara katılıyorum birazda ek yapmak isterim. Ahmet türk ün bahçeli hayranlığı ne hikmetse epeydir var. yanlış değilsem Ahmet Türk ün bir yakını mhp içinde yer alıyor hatta yanlışsam düzeltin adıyaman da bir dönem milletvekili adayı da olmuştu bu şahıs soyadı toprak tı. Konumuza dönelim. kaotik dönemlerde hep yeraltı adamları solucanlar gibi türerler. bu zamanında solucanları daha tam olarak ortaya çıkmadı. Zaten kürt, kürt olsaydı bu halde olmazdı. Hangi birini sayalım efendiler. biz kendimize yaramıyoruz. Evet mhp yi suçluyoruz doğru bir tavır peki onlarla ortak paydaşlarına ne demeli onunla ortak olan akp ve akp ye ortak olan kdp ye ne demeli. Yani kdp hiç mi tavır koyamazdı silahlı unsurlarla hadi mücadele ediyorsun da siyasetçilere karışma diyemezmiydi. güneydeki kardeşlerimizin tırnağına bişey olsa burda canımız acır hangi parti olursa olsun hiç farketmez iddolojilerini sevelim sevmeyelim farketmez yinede insan olarak üzülürüz. bu bütün halklar için geçerli olmalıdır tabi de.yani bir türk bir arap bir kürt farketmez zülüm ve haksızlığa uğrarsa tabiki karşı çıkmalıyız. Bırakın iddolojileri İslam ın özü zaten haksızlığa karşı gelmektir.
   işimiz çok zor ortadoğu halkları ne islamdan bişey anladınız nede iddolojilerden. Kimisi islamın emevi bölümünü kabul etti işine geldi. Kimisi safevi şiasını kendine alet ediyor. Tek bir düşünce ve İslam pratiği ortadoğuda zuhur etmedi. Şuan ortadoğu ortaçağ avrupa karanlık dönemini yaşıyor. buda İslamın 500 yıl sonra ortadoğu da ortaya çıkmasından ve buna rağmen anlaşılamamaktan kaynaklı sorunlar.
   Neden mi diye sorarsanız nedeni şu çünkü Hz. Peygamber ölümüyle herşeyi toprağa gömdüler. Çünkü öldüğü zaman 17 kişi cenaze işleriyle uğraşıyor diğer mübarekler halife seçiminde ümmet nifaka düşmesin diye bir aceleleri var ne hikmetse.
   böyle ümmete can kurban. ne İslam dan bişey anladınız ne de Peygamber'den sonuç mu sonuç ortada.

   Sil
 2. Hatta unuttukları bişey olmuştu. Peygamberin ehlibeyti kalmıştı bunlar engeldi bir çok şeye ne yapıp edelim bunları yok etmek gerekirdi. Ve bir ümmeyyeoğulları virüsü canlandı muaviyeyle beraber bu işi başlattılar Yezit itiyle bu işe nokta koydular. Kerbala da aç sussuz kılıçtan geçirildi Hz.Hüseyin ve ehlibeyti. Günümüzdeki anlayışta o dönemden gelen emevi,abbasi,osmanlı saray dini. sakın bunlara bakıpta islamın bu olduğunu düşünmeyin. Çünkü gerçek islam sermayenin işine gelmez kabul etmezler. O dönemde kabul etmediler zekatı reddiye savaşları Ebubekir döneminde zekat yani para yüzünden çıkmıştır. Şimdiki zülüm eden ülkelerde para ve sömürü için paylaşım yapmak istemedikleri içindir ki bu savaşlar var. İster iktidarı paylaşmak istemesinler ister parayı hiç fark yok. Neticede infak yani paylaşım yok.

  YanıtlaSil
 3. akkıllı olun pkk feto kurdu yıllarca kürtler üzerinde soykırım yapıldı pkk canı cheneme tarihte tek kürtlere hanlık eyalet veren osmanlı imparatorluğu 4 parça kürtler devamlı satıldı ezildi yok oldu saddam kimyasal gaz kullandı iran devamlı iğdam ediyor kürt gençleri suriye kimlik bile vermedi yine barzani bugünlere gelmesi turkiye sayesinde turkiye devamlı kürtlere yardım ediyor kürtler terorist kürtler birbirini satıyor turkiye ne yapsın ypg pyd eneks kdp ıkyb pkk hpş ulan suriye kaç devlet olacaksız barzani ve yezidiler ayır tümü satılmış iran ırak suriye abd rusya bile diyor gidin önce kendi aranızda anlaşın

  YanıtlaSil
 4. He wala çoğ doğri diyisen sen senin gibi bilgili çeşıkler hiç bulunmaz bizlerde dewlet kürdlere çok yardımda bulunuyo belediyelere kayyum atıyo kürdleri işten alıp yerlerine kendi adamlarını atıyor belediye başkanlarını hdp bdp miletvekileri hapse atıyo kürt sanatçıları tutukliyor kürd entitüsi ve dernekleri kapatiyor kürd çocuklara türklüğü empoze ediyo kürdleri iyi asimile ediyo ıraktaki kürdleri birbirine düşürmeyi iyi biliyor burdaki kürdleri iyi kürd ile kötü kürd diye birbirine iyi düşman etmiş
  Süriyedeki kürdlerin başarılarını iui engeliyor güney doğudaki illeri iyi harabe ediyo kürdleri yer yüzüne iyice sürgün ediyo yeri gelince kürd kardeşletim rolunu iyi yapıyo peşinden kürd kardeşlerine iyi darbeler indiriyor kürdleri 14 senedir iyi kandıriyor oslu ile dolmabahçe müzakeresi için iyi kıvıriyor he wala dewled kürdlere çoğ yardım ediyor

  YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.