Ads[no]

Ads[no]

16 Ocak 2017

Yine yükselen geçen dolara yine müdahale

Geçen hafta rekor kıran Dolar ve Euro, Merkez Bankası'nın müdahaleleri sonrası düşüşe geçmişti. Düşüşün ardından yeni hafta yükselişle başlarken, Merkez Bankası'ndan bir müdahale daha geldi.


Geçen hafta  3.94 ile tüm zamanların rekorunu kıran dolar, ardından Merkez Bankası'nın müdahalesiyle haftayı 3.73 lira ile kapattı.

 Ancak dolar bu haftaya 3.7675 lira ile başlayarak tekrar yükselişe geçti.

Euro da geçen hafta 4.17 liralık tarihi rekorundan sonra düşüşe geçmiş ve 3.97 liraya kadar düşmüştü. Euro ise bu sabah güne 4.0017 lirayla başladı.

Öte yandan Merkez Bankası (TCMB), 1 hafta vadeli repo ihalesi açmayarak dolara bir müdahalede daha bulundu.

Merkez Bankası (TCMB), bugün 1 hafta vadeli repo ihalesi açmadı. Merkez Bankası, 12 ve 13 Ocak'ta da repo ihalesi açmamıştı.
Yine yükselen geçen dolara yine müdahale Reviewed by ZEReditor II on 16.1.17 Rating: 5 Geçen hafta rekor kıran Dolar ve Euro, Merkez Bankası'nın müdahaleleri sonrası düşüşe geçmişt...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.