Ads[no]

Ads[no]

9 Ocak 2017

Savunma Bakanı Hennis, Kürdistan'a geliyor

Hollanda'nın Savunma Bakanı Hennis ile Dış Ticaret ve Kalkınma İşbirliği Bakanı Plouman, Kürdistan'a geliyor.


Bağdat’ta bulunan Hollanda Savunma Bakanı Jeanine Hennis ile Dış Ticaret ve Kalkınma İşbirliği Bakanı Lilinne Plouman’ın bu gece Kürdistan'a ulaşacağı belirtildi.


Hollandalı bakanlar, Erbil Uluslararası Havaalanı’nda Kürdistan Başkanlık Divanı Başkanı Fuat Hüseyin, İçişleri Bakanı Kerim Sincari ve Dış İlişkiler Bürosu Sorumlusu Felah Mustafa tarafından karşılanacak.


Hollanda Savunma Bakanı Jeanine Hennis ile Dış Ticaret ve Kalkınma İşbirliği Bakanı Lilinne Plouman’ın gündeminde IŞİD ile mücadele ve  Kürdistan’a yapılacak insani yardımlar olduğu belirtildi.
Savunma Bakanı Hennis, Kürdistan'a geliyor Reviewed by ZEReditor II on 9.1.17 Rating: 5 Hollanda'nın Savunma Bakanı Hennis ile Dış Ticaret ve Kalkınma İşbirliği Bakanı  Plouman,  Kü...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.