Ads[no]

Ads[no]

21 Ocak 2017

"TSK El Bab'tan çekilecek; Kenti Suriye Ordusu kurtaracak" iddiası!

Rusya ile Türkiye arasında varılan anlaşma neticesinde TSK'nın El Bab'dan çekileceği ve kenti Suriye Ordusu'nun IŞİD'den kurtaracağı öne sürüldü.


Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK), El Bab'a yönelik operasyonları sürerken, Lübnanlı gazeteci Hüseyin Murtaza önemli bir iddia ortaya attı.

Lübnanlı gazeteci Hüseyin Murtaza'nın Twitter hesabından gönderdiği mesajlara göre, Rusya ile anlaşan Türkiye, El Bab'a yönelik operasyonunu bitirerek bölgeden çekilecek.

Anlaşma kapsamında, El BabIŞİD'den Suriye Ordusu'nun kurtaracağı iddia ediliyor.


Ayrıca Lübnanlı gazeteci, Astana'dan sonra Rusya ile Türkiye'nin, Nusra Cephesi'ni birlikte vurmak konusunda anlaştığını da iddia etti.
"TSK El Bab'tan çekilecek; Kenti Suriye Ordusu kurtaracak" iddiası! Reviewed by ZEReditor II on 21.1.17 Rating: 5 Rusya ile Türkiye arasında varılan anlaşma neticesinde TSK'nın El Bab'dan çekileceği ve k...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.