Ads[no]

Ads[no]

10 Ocak 2017

Trump'ın, üst düzey danışmanı damadı oldu

ABD başkanı seçilen Donald Trump, damadı Jared Kuschner’i üst düzey danışman olarak atadı.


Donald Trump’ın üst düzey danışmanlarından biri olarak görev yapmaya hazırlanan Jared Kuschner’in bu göreve getirilmesi tepkiyle karşılandı.

Donald Trump’ın sözcüsü Kellyanne Conway, Twitter hesabından yaptığı açıklamada atamayı, ‘Günün en iyi haberi’ olarak yorumladı.

ABD’de yetkililerin yakınlarına iltimas geçmesini ve kayırmayı engelleyici yasa bulunuyor.

Donald Trump’ın kızı Ivanka ile evli olan 36 yaşındaki Jared Kushner’in avukatı ise atamanın yasanın ihlali olarak yorumlanmasına karşı çıktı.


Avukat Jamie Gorelick, nepotizm yani akrabayı kayırma kanunun Beyaz Saray’daki atamalar için geçerli olmadığını belirtti.
Trump'ın, üst düzey danışmanı damadı oldu Reviewed by ZEReditor II on 10.1.17 Rating: 5 ABD başkanı seçilen Donald Trump, damadı Jared Kuschner’i üst düzey danışman olarak atadı. Dona...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.