Ads[no]

Ads[no]

26 Ocak 2017

"Suriye İçin Askeri Bir Çözüm Olmadığını Umarım Anlamışlardır"

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Astana'da yapılan konferansla birlikte katılımcıların Suriye sorununa 'askeri çözüm olmadığını' anladıklarını umduğunu söyledi.


Rusya Devlet Başkanı Putin, Kazakistan'ın başkenti Astana'da yapılan konferansla birlikte katılımcıların Suriye sorununa 'askeri çözüm olmadığını' anladıklarını umduğunu belirtti.

Rusya Devlet Başkanı Putin, Astan görüşmeleriyle 'imkansızlığının belgelendiğini' söyleyerek, bunun Cenevre'de sürecek Suriye görüşmeleri için bir temel oluşturacağını söyledi.

Vladimir Putin, Suriye krizinin çözümü için Ürdün ile de sürekli görüşme içinde olduklarını da belirterek, Astana'daki görüşmelerin Suriye'de yapılacak ateşkes için önemli olduğunun altını çizdi.
"Suriye İçin Askeri Bir Çözüm Olmadığını Umarım Anlamışlardır" Reviewed by ZEReditor II on 26.1.17 Rating: 5 Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Astana'da yapılan konferansla birlikte katılımcıların Suriye sorununa 'askeri çözüm olmadığı...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.