Ads[no]

Ads[no]

21 Ocak 2017

Rusya'da bir köye 'özel güvenlik bölgesi' ilanı!

Rusya'ya bağlı Dağıstan Özerk Cumhuriyeti'nde bir köy, terörle mücadele amacıyla 'güvenlik bölgesi' olarak ilan edildi.


Dağıstan Terörle Mücadele Komitesi'nin yaptığı açıklamada Dağıstan'da bir köyün, terörle mücadele amacıyla güvenlik bölgesi olarak ilan edildiği aktarıldı.

Dağıstanlı yetkililer "Moskova saatiyle 9:15'ten itibaren Kizlyar yakınlarındaki Vpered köyü terörle mücadele amacıyla güvenlik bölgesi olarak ilan edildi. Kolluk kuvvetleri teröristleri ve işbirlikçilerini arıyor" açıklamasında bulundu.

Dağıstan, Rusya Federasyonu'na bağlı, özerk bir cumhuriyettir. 20 Ocak 1921'de SSCB'ye bağlı olarak Dağıstan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti adıyla kurulan bölge, Sovyetler Birliği'nin dağılmasıyla, Rusya Federasyonu'na bağlı olarak Dağıstan Cumhuriyeti adını aldı.
Rusya'da bir köye 'özel güvenlik bölgesi' ilanı! Reviewed by ZEReditor II on 21.1.17 Rating: 5 Rusya'ya bağlı Dağıstan Özerk Cumhuriyeti'nde bir köy, terörle mücadele amacıyla 'güv...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.