Ads[no]

Ads[no]

2 Ocak 2017

Reuters: Reina katliamını IŞİD üstlendi!

Reuters Haber Ajansı, IŞİD'in Amaq adlı haber sitelerinde Reina katliamını üstlendiğini duyurdu.


İstanbul Ortaköy'deki gece kulübü Reina'da düzenlenen ve 39 kişinin ölümüne neden olan saldırıyı IŞİD'in üstlendiği bildirildi.

IŞİD'e ait olduğu bilinen Amaq'ın duyurduğu üstlenme haberinde, IŞİD "hilafetin bir askerinin, Hıristiyanların koruyucusu Türkiye'deki ünlü bir gece kulübünde şirk bayramlarını kutlayan Hıristiyanlara saldırdığını" söylendi.

Öte yandan IŞİD lideri Bağdadi ile sözcüsünün, Türkiye'ye ve dünyadaki Türk kurumlarına karşı saldırı çağrısı yaptığı bildirildi.
Reuters: Reina katliamını IŞİD üstlendi! Reviewed by ZEReditor II on 2.1.17 Rating: 5 Reuters Haber Ajansı, IŞİD'in Amaq adlı haber sitelerinde Reina katliamını üstlendiğini duyur...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.