Ads[no]

Ads[no]

5 Ocak 2017

Reina katliamının failine benzetilen Türkmenistanlı şahıs linç edildi; Daha sonra sınır dışı!

İstanbul Pendik'te kendisini 'Reina katliamının failine benzeten' kalabalık bir grup tarafından dövülen Türkmenistan uyruklu K.M.'nin vize süresini geçirdiği için sınır dışı edileceği belirtildi.


İstanbul Pendik'te yürürken 'Reina katliamının failine benzetildiği' için bir grup tarafından takip edilen ve yakalanan K.M., darp edildi.

İhbar üzerine olay yerine gelen polisler, darp edilen kişiyi polis aracına bindirerek karakola götürdü.

K.M. adlı kişinin Reina saldırısını gerçekleştiren kişi olmadığı belirlendi.

Türkmenistanlı K.M. incelemenin ardından 'vizesi dolduğu' gerekçesiyle sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.
Reina katliamının failine benzetilen Türkmenistanlı şahıs linç edildi; Daha sonra sınır dışı! Reviewed by ZEReditor II on 5.1.17 Rating: 5 İstanbul Pendik'te kendisini 'Reina katliamının failine benzeten' kalabalık bir grup tarafından dövülen Türkmenistan uyruklu ...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.