Ads[no]

Ads[no]

27 Ocak 2017

Putin - Trump görüşmesi yarın

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya Devlet Başkanı Valdimir Putin ile ABD Başkanı Donald Trump'ın yarın bir telefon görüşmesi gerçekleştireceklerini açıkladı.


Kremlin Sözcüsü Peskov, CNN'in, Putin ve Trump'ın yarın bir telefon görüşmesi yapmasının planladığı yönündeki haberinin doğru olup olmadığı sorusuna "Evet, doğru" yanıtını verdi.

Telefon görüşmesi, yapılması halinde Trump'ın göreve başlamasının ardından iki lider arasında gerçekleşen ilk temas olacak.

Daha önce de Başkan Trump, Fox News'e verdiği röportajda, yakın zamanda Başkan Putin'le telefonda görüşebileceğini söylemişti: "Seçimleri kazandığımda Putin beni aradı. Bunun ardından bir daha konuşmadık. Yakında konuşacağımızı düşünüyorum."
Putin - Trump görüşmesi yarın Reviewed by ZEReditor II on 27.1.17 Rating: 5 Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya Devlet Başkanı Valdimir Putin ile ABD Başkanı Donald Trump&...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.