Ads[no]

Ads[no]

8 Ocak 2017

PirtukaKurdi.com iş ortakları arıyor


pirtukakurdi.com yeni projeleri için gelişime açık iş ortakları arıyor

Kuruluşunu 1 Ocak 2016 tarihinde ilan eden ve ilk kürtçe kitap satış sitesi olma özelliğini elinde tutan Pirtukakurdi  yeni projeleri için gelişime açık iş ortakları arıyor.

Bu ortaklık ile siteyi  ve Pazar payını büyütmeyi hedefleyen site koordinatörü Bawer şu ifadelere yer verdi;

"2 yıl önce tek başıma yola çıktığım ve şu an kadrosunda 5 kişi barındıran bir firma haline gelen pirtukakurdi yeni birkaç projesi için yoluna bir ortak ile devam etmeyi planlıyor. Bu nedenle e-ticarete güvenen ve inanan insanları bünyemize almayı planlıyoruz."

İletişim:
e-mail: pirtukakurdi@gmail.com
Telefon numarası: +905333075717
PirtukaKurdi.com iş ortakları arıyor Reviewed by ZEReditor I on 8.1.17 Rating: 5 pirtukakurdi.com  yeni projeleri için gelişime açık iş ortakları arıyor Kuruluşunu 1 Ocak 2016 tarihinde ilan eden ve ilk kürtçe kitap s...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.