Ads[no]

Ads[no]

16 Ocak 2017

Peşmerge komutanı serbest bırakıldı

PKK’nin Kandil Dağı eteklerindeki bir kontrol noktasında alıkoyduğu Peşmerge Komutanı Ali Wısu, serbest bırakıldı.


Önceki gün Ranya ilçesine gitmek için evinden ayrılan Peşmerge Komutanı Ali Wısu, Werte nahiyesine bağlı Zargeli köyünde PKK tarafından alıkonulmuştu.

BasNews'te yer alan habere göre, KDP Rewanduz Sorumlusu, alıkonulan Peşmerge Komutanı Ali Wısu’nun gece geç saatlerde serbest bırakıldığını açıkladı.

Werte Belediye Başkan Vekili Saman Mihamed ise alıkonulan Peşmerge Komutanı Ali Wısu’nun serbest bırakıldığını, PKK’nin daha önce de Zergela köyünün muhtarını da alıkoyduğunu belirtti.

Komutan Ali Wısu, Peşmerge Güçleri 7. Tugay Basın Sözcüsü olarak görev yapıyor.
Peşmerge komutanı serbest bırakıldı Reviewed by ZEReditor II on 16.1.17 Rating: 5 PKK’nin Kandil Dağı eteklerindeki bir kontrol noktasında alıkoyduğu Peşmerge Komutanı Ali Wısu, s...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.