Ads[no]

Ads[no]

22 Ocak 2017

Doğu Perinçek Diyarbakır'da: Hepimiz Türk milletiyiz!

Diyarbakır'a giden Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, 'asimilasyoncu ağzı' sürdürdüğü konuşmasında "Türk de Kürt de biziz hepimiz Türk milletiyiz" dedi.


Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, partisinin İl Başkanlığı 10’uncu olağan kurultayına katılmak üzere Diyarbakır'a gitti.

Doğu Perinçek, kurultay toplantısında şöyle konuştu:

"Sloganımız şudur, Türk de Kürt de biziz hepimiz Türk milletiyiz. Başı dik bir Türkiye kendisini Amerika’ya da saydıracaktır. Başı dik bir Türkiye, Almaya’ya, Fransa’ya da saydıracaktır.

PKK'ye Silah Bırakma Çağrısı 

Diyarbakır’dan herkese çağrıda bulunuyorum, çocuklarımıza da çağrıda bulunuyorum, hiçbir evladımız Amerika’nın İsrail’in aleti olmasın, ellerindeki silahları bıraksınlar gelsinler onları kucaklayalım, onlarla birlikte ülkemizi mamur hale getirelim.

Evlerimizin bacaları tütsün, ocaklarımızda ateşler yansın, yüreğimizde ateşler yanmasın ocaklarımızda ateşler yansın. Bu toprakların insanlarına sonuna kadar güveniyorum.

Diyarbakır’sız bir Türkiye olmaz, Türkiye’siz bir Diyarbakır da olmaz. Birliğimiz bizim en büyük kuvvetimizdir. Bütün çözümler birliğimizden çıkacaktır, el ele vermemizden çıkacaktır. 

Göreceksiniz önümüzdeki yıllarda Türkiye dünyanın ufuklarında bir yıldız gibi parlayacak, Diyarbakır da Türkiye’nin ufkunda bir yıldız gibi parlayacak."
Doğu Perinçek Diyarbakır'da: Hepimiz Türk milletiyiz! Reviewed by ZEReditor II on 22.1.17 Rating: 5 Diyarbakır'a giden Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, 'asimilasyoncu ağzı' sürdürdüğü konuşmasında "Türk de Kür...

10 yorum:

 1. kandırma sırası sende

  YanıtlaSil
 2. Mal bunlar.. Kürtler farklı bir şey demiyor ki.. Kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz.. Barışı kucaklasmayi Kürt kiminle yapacak... Türk'ün ve devletin Kürt'e bakışı belli...

  YanıtlaSil
 3. Hopala akp mhp faşistleri yetmiyorda şimdi bu çakkalda havlamaya başladı

  YanıtlaSil
 4. O kutsal topraklarda bu necisin
  İşi nedir

  YanıtlaSil
 5. Atatürk kürdlere muhtariyetsözü verdi yani özerklik senden öğrendikdoğubey onu söyledesana inanalım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. atatirkunde dogu beyinde ecdadini bilmeme ne yapayim..dogu beyde ataturkte turkluk yalaninin ardina gizlenmis vatansiz muhacir soysuzlardiurlar...atatirk ne demis ne dememis umrumda degil..Kurdlerin hakki en az diger milletlerinki kadardir kendilerini yonetecekler ve turkluk yalaninin ardina gizlenmis soysuzlari glediklerini iddia ettikleri topraklara ortaasya coplugune gonderecekler insAllah

   Sil
 6. Perinçek ulusalcı ırkçı türk piçidir, onun kürdistanın toprağına ayak basması Kürtlerin ayıbıdır

  YanıtlaSil
 7. Aha ben türk deyilem zorlanmı yapacan
  Galiba çok şarap içmiş ajanperinçek

  YanıtlaSil
 8. emper devletler canakaleden saldırdı bunun babası atatüp doğuya guneydoğuya dıyarbakıra koştu atatup ..ataturk yanı seyh saıd seıd rıza ayağına kapıldı dız çöktü el ayak öptu benı kurtarın her seyı konuşuruz her seyı kabul ederım yeterkı benı kurtarın ..kurtardılar ortalık guluk gulıstanlık oldu bınlerce kürt genç savasta atatup uğruna öldu kalan yaşlı çocuk demeden kıyım yaptı seyh saıdı seıd rızayı dar ağacına astı atatup versıyonları yıne devrede sıkışmışlar yıne ılk versıyonu atatüp gızlı oğlu teyo ayne atatup polıtıkasını yapyo herkes uyanık olsun

  YanıtlaSil
 9. guguk kuşu bu işte. apoya yanaştı partısının başına geçtı işçi partısı gugug herkesı dışarı atı partıya faşist ırkcı kafatascı tabanı yerleştırdı tabıkı tabela partısı oldu .gugug kuşu ne demek guguk kuşu uçar dolaşır kendınde olmayan bır kuşun yuvasına konar bır yumurta bırakır uğramaz artık oyuva da diğer yumurtalarla karışır gugug kuşu diğer yumurtaya 5 gun önce yumurtayı kırıp çıkar çıktığı ıkıncı gün yumurtaları tek tek aşağı atar o zavalı kuş bılmez anlamaz kendı kuşu sandığı guguku besler besler buyutur guguk buyup yuvayı dağıtıp gıder al işte gugug kuşun ta kendısı

  YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.