Ads[no]

Ads[no]

25 Ocak 2017

ÖSO bileşeni gruptan çobana işkence ve infaz!

Ahrar el-Şarkiye adlı ÖSO'ya bağlı bir grup, 'DSG için ajanlık yaptığı' iddiasıyla bir çobana önce işkence yaptı, ardından infaz etti.


TSK'nın başlattığı 'Fırat Kalkanı Harekatı' operasyonunun bileşenlerinden olan bir ÖSO grubuna ait işkence ve infaz görüntüleri ortaya çıktı.

Sosyal medyada yayımlanan videoya göre, Ahrar'uş Şarkiye isimli grup, Cerablus ile Menbic arasındaki bir kontrol noktasında Abdülhekim Hamud isimli bir Cerabluslu'yu kaçırdı.

Abdulhekim Hamud'u Demokratik Suriye Güçleri (DSG) ajanı olmakla suçlayan grup, çobana önce işkence yaptı, sonra da elleri arkadan bağlı durumdayken öldürüldü.

Al Masdar'ın bildirdiğine göre, bölgedeki yerel kaynaklar, Hamud'un sivil olduğunu ve DSG ile ilgisinin bulunmadığını söylüyorlar. Videonun içeriği şiddet barındırdığı için yayınlamıyoruz. (Sol Haber)
ÖSO bileşeni gruptan çobana işkence ve infaz! Reviewed by ZEReditor II on 25.1.17 Rating: 5 Ahrar el-Şarkiye adlı ÖSO'ya bağlı bir grup, 'DSG için ajanlık yaptığı' iddiasıyla bi...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.