Ads[no]

Ads[no]

24 Ocak 2017

Muhalifler Astana bildirisinden memnun değil

Astana'da Suriyeli muhalifleri temsil eden sözcü, İran'ın Suriye'deki faaliyetlerine değinmediği için Astana bildirisinden memnun olmadıklarını söyledi.


İran, Rusya ve Türkiye'nin Astana görüşmelerinden sonra yaptıkları ortak açıklamadan Suriyeli muhalifler memnun değil.

Reuters'e konuşan ve ismini açıklamak istemeyen bir muhalefet delegesi, İran'ın Suriye'nin birçok bölgesinde askeri operasyon yürüttüğünü ve bu nedenle binlerce Suriyeli yerinden ederek kan dökülmesine neden olduğunu söyledi.

Delege, Astana bildirisinin İran'ın bu rolünü meşrulaştırdığını savundu.

Delege, bildiriye destek vermeyeceklerini, Türkiye'nin görüşmeler boyunca zayıf olduğunu ve muhalif pozisyonunu savunmada başarısız olduğunu söyledi.
Muhalifler Astana bildirisinden memnun değil Reviewed by ZEReditor II on 24.1.17 Rating: 5 Astana'da Suriyeli muhalifleri temsil eden sözcü, İran'ın Suriye'deki faaliyetlerine ...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.