Ads[no]

Ads[no]

25 Ocak 2017

Mesrur Barzani, İslami Birlik Partisi'ni Ziyaret Etti, Yeni Uluslarası Düzen Ele Alındı

Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) Parti Meclis Üyesi Mesrur Barzani bugün üst düzey bir heyetle İslami Birlik Partisi (Yekgirto Îslamî) merkezini ziyaret etti.

Mesrur Barzani'ye KDP PM Üyesi Kakemin Nacar ve KDP Yönetiminden Ahmet Kani'nin yanı sıra üst düzey bir heyet eşlik etti. Komala İslami'den üst düzey bir heyet Barzani'nin heyetini karşıladı.

Görüşmede Kürdistan'daki siyasi kriz ele alınırken, yeni uluslarası durumun Kürtlerin lehine çevrilmesi için gerekli çabalar da masaya yatırıldı. Mesrur Barzani, Kürtlerin birlik ve beraberliğinin tesis edilmesi için tüm içtenliği ile elinden geleni yapmaya hazır olduğunu kaydetti.
Söz konusu toplantıda Mesrur Barzani, İslami Birlik Partisi Lideri Salahattin Bahaeddin ve heyetine Kürdistan Bağımsızlık Projesi planını açıklayarak detaylı bilgi verdi.

Mesrur Barzani konuya ilişkin açıklamasında ise "Bağımsızlık konusu ortak taleptir, Kürdistan Bölgesi'nde beraberliğin ana etkenidir" dedi.
Mesrur Barzani, İslami Birlik Partisi'ni Ziyaret Etti, Yeni Uluslarası Düzen Ele Alındı Reviewed by ZEReditor I on 25.1.17 Rating: 5 Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) Parti Meclis Üyesi Mesrur Barzani bugün üst düzey bir heyetle İ...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.