Ads[no]

Ads[no]

5 Ocak 2017

Mardin'de bir Belediye Eş Başkanı daha tutuklandı

Ömerli İlçe Jandarma Komutanlığı'na düzenlenen saldırıya ilişkin gözaltına alınan ve aralarında Ömerli Belediye Eş Başkanı Süleyman Tekin'in de bulunduğu 4 kişi tutuklandı.


Mardin'in Ömerli ilçesinde gözaltına alınan, Ömerli Belediye Eş Başkanı Süleyman Tekin'in de aralarında yer aldığı 4 kişi tutuklandı.

Ömerli Cumhuriyet Başsavcılığı'nca İlçe Jandarma Komutanlığı binası nizamiyesine bombalı araçla düzenlenen saldırıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında 27 Aralık 2016'da gözaltına alınan Süleyman Tekin ile belediye çalışanları  Hakkı E, Sercan G. ve Mehmet B, emniyet ve jandarmadaki  işlemlerinin ardından  adliyeye sevk edildi.

Nöbetçi  hakimliğe çıkarılan 4 kişi tutuklandı.
Mardin'de bir Belediye Eş Başkanı daha tutuklandı Reviewed by ZEReditor II on 5.1.17 Rating: 5 Ömerli İlçe Jandarma Komutanlığı'na düzenlenen saldırıya ilişkin gözaltına alınan ve araların...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.