Ads[no]

Ads[no]

25 Ocak 2017

Mahkemenin 'Gültan Kışanak ve Sabahat Tuncel' kararı

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Gültan Kışanak ve DBP Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel'in yargılandıkları davada tahliye çıkmadı.


Tutuklanan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Gültan Kışanak ve DBP Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel'in yargılandıkları davada tahliye talepleri kabul edilmedi.

Kışanak ve Tuncel'in tutukluluk hallerinin devamına karar verildiği belirtildi.
Mahkemenin 'Gültan Kışanak ve Sabahat Tuncel' kararı Reviewed by ZEReditor II on 25.1.17 Rating: 5 Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Gültan Kışanak ve DBP Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel&#...

1 yorum:

  1. Kürdleri taha akyola şikayet eden sabehat degilmi yakalınca sorgusunda türkmenim diyen ve aslen ermeni kemalist olan sebahat bunlar kriptolar Kürd gençlerini hendege devet edip kendileri mecliste kalmak için açlık grevine girenler eger kendinizi düşünmüyorsanız evlatlarınızı düşünün deger veriyorsanız uyanmalısınız yoksa evlatlarını kimsesizler mezarlıgında yatarken bunlarınki sırrıın yaptıgı gibi dansöz calıp kızını evlendirir Kürdlerin büyüttükleri mezera bunların ki eglenceye görevleri bu kayınbabası mitçi kendisi aygan gibi mitçilerle askeriyede ögrenim görmüş ve pkk yı mitin parasıyla kurdugunu idda eden apo daha ne olsun hepsi bir rastlantı olablir mi hayatını pahasaına savunduguz pkk halkın perişan oldugunu evlatlarını herşeyi kaybettiğini bildigi halde bu direniş geçmişdeki bütün direnişlere bedel deyip zafer ilan etmesi hiç mi aklınızı kullanmıyorsunuz cehaletinizi geçtim hiç mi kıymet vermiyorsunuz kendinize sadece düşünün yaptıklar herşeyi söylemlerini hiç birine duygu ile masumiyetle yaklaşmayın ve onları birleştirin ve hayatınızı bu oyun için harcanmasına izin vermeyin.

    YanıtlaSil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.