Ads[no]

Ads[no]

1 Ocak 2017

Kürdistan'a 2017'nin ilk ziyareti; Fransa Cumhurbaşkanı Hollande

Kürdistan Bölgesi’ne 2017'nin ilk ziyaretini, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande gerçekleştiriyor.


Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande yarın Irak’ın başkenti Bağdat’ta gideceği belirtildi.

François Hollande’ın, Iraklı yetkililerle görüşmesinin ardından Kürdistan Bölgesi’ne geçecek.

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’ın, Başkan Mesud Barzani ve bazı yetkililerle görüşeceği bildiriliyor.

2017’nin bu ilk ziyaretinde; IŞİD ile  mücadele, mültecilerin durumu ve Musul Operasyonu'nun gündeme geleceği kaydedildi.
 
Başkan Mesud Barzani en son 8 Eylül 2016 tarihinde Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ile Elysse Sarayı’nda görüşmüştü.
Kürdistan'a 2017'nin ilk ziyareti; Fransa Cumhurbaşkanı Hollande Reviewed by ZEReditor II on 1.1.17 Rating: 5 Kürdistan Bölgesi’ne 2017'nin ilk ziyaretini, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande gerçekle...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.