Ads[no]

Ads[no]

24 Ocak 2017

Köylüler, üşümemeleri için fillere kıyafet örüyor

Hindistan'ın kuzeyinde, köylüler bakıma ihtiyaç fillere soğuktan korunmaları için kıyafet örüyor.


Hindistan'ın kuzeyinde, bir vahşi yaşam koruma ve bakım merkezinin yakınlarında yaşayan köy halkı, fillerin soğuktan korunmaları için kıyafet örüyor.


Sakat, kör, yaralı ve bakıma muhtaç fillerin getirildiği merkezde, yaşanan soğuklardan dolayı fillere kıyafet örülmeye başlandığı belirtiliyor.

Köylülerin bir fil için ördüğü süveterin, 4 hafta veya daha uzun vakit aldığı belirtilirken, kurtulan fillerden 23'üne şimdiden kıyafet örülmüş olduğu söyleniyor.


Yapılan açıklamada "Fillerimizi bu zorlu kışta soğuktan korumak önemli, çünkü zayıflar ve hassaslar. Yaşadıkları istismar onları zatürre gibi hastalıklara karşı kırılgan hale getirdi" denildi.
Köylüler, üşümemeleri için fillere kıyafet örüyor Reviewed by ZEReditor II on 24.1.17 Rating: 5 Hindistan'ın kuzeyinde, köylüler bakıma ihtiyaç fillere soğuktan korunmaları için kıyafet örü...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.