Ads[no]

Ads[no]

17 Ocak 2017

"Kaseti var diyorlar, Esir almışlar, Yoksa bu lafları eden biri..."

Ünlü tiyatrocu Genco Erkal, Twitter hesabından Devlet Bahçeli hakkında, "Bir tek bu adama şaşıyorum. Kaseti var diyorlar. Esir almışlar. Yoksa bu lafları eden biri bugün bulunduğu duruma nasıl düşebilir? Hayret..." iddiasında bulundu.


Ünlü tiyatrocu Genco Erkal, Twitter hesabından MHP lideri Devlet Bahçeli'nin "Başkanlık Sistemi Karşıtı" açıklamalarını paylaşarak "Bir tek bu adama şaşıyorum. Kaseti var diyorlar. Esir almışlar. Yoksa bu lafları eden biri bugün bulunduğu duruma nasıl düşebilir? Hayret..." dedi.

Yeni anayasa konusunda AK Parti'yle ortak hareket eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, eski açıklamalarında 'Başkanlık Sistemi'ne birçok kez karşı çıkmıştı.


Genco Erkal'ın Twitter hesabından yapılan paylaşım şöyle:

"Kaseti var diyorlar, Esir almışlar, Yoksa bu lafları eden biri..." Reviewed by ZEReditor II on 17.1.17 Rating: 5 Ünlü tiyatrocu Genco Erkal, Twitter hesabından Devlet Bahçeli hakkında, "Bir tek bu adama şa...

3 yorum:

 1. İş kürtlerin Asimilesine dağılmasına
  Kürtlerin hak hukukları gaspetmesine
  Gelince bunlar hepsi bir olurlar yani sağcısı solcusu radikal islamcılar kominist türkler alebi türkler şeriatçılar hepsi birleşip kürdlerin mufafak olalarını engellerler bunda şaşıracak birşey yok

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen sana katılıyorum. Bunu birtek bizim Kürtler anlamiyor. Onlar ancak biribirilerini yemekle meşgul

   Sil
  2. Aynen sana katılıyorum. Bunu birtek bizim Kürtler anlamiyor. Onlar ancak biribirilerini yemekle meşgul

   Sil

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.