Ads[no]

Ads[no]

8 Ocak 2017

İstanbul'da kar yağışı daha da sürecek!

İstanbul'da Cuma akşamı etkisini gösteren yoğun kar yağışının Çarşamba gününe kadar süreceği bildirildi.


İstanbul'da Cuma akşamı başlayan yoğun kar yağışı gece etkisini yitirerek yerini soğuğa bıraktı.

Köprü altlarında ve evlerin çatısında oluşan buz sarkıtları tehlike oluştururken araç sürücüleri elektronik tabelalara yazılan yazılarla uyarıldı.

Termometrelerde sıcaklığın -2 derecelere kadar düştüğü görülürken, soğuk havanın gün içerisinde de devam edeceği belirtildi.

Meteorolojiden alınan beş günlük hava tahminine göre kar yağışı, Pazartesi ve Salı günü aralıklarla devam edecek.

Yağışların İstanbul'da Çarşamba ve Perşembe günü ise yerini karla karışık yağmura bırakması bekleniyor.
İstanbul'da kar yağışı daha da sürecek! Reviewed by ZEReditor II on 8.1.17 Rating: 5 İstanbul'da Cuma akşamı etkisini gösteren yoğun kar yağışının Çarşamba gününe kadar süreceği ...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.