Ads[no]

Ads[no]

24 Ocak 2017

İran, Rusya ve Türkiye'den ortak 'Astana' bildirisi

Astana'daki görüşmelerin garantörlüğünü yapan Türkiye, Rusya ve Rusya'dan ortak bildiri geldi.


Kazakistan'ın başkenti Astana'daki Suriye görüşmelerin garantörlüğünü yapan İran, Rusya ve Türkiye ortak bildiri yayınladı.

24 saat süren Astana görüşmelerinden, üç ülkenin ortak bildirisi çıktı.

Kazakistan Dışişleri Bakanı Kayrat Abdrahmanov tarafından açıklanan bildiriye göre, İran, Rusya ve Türkiye, Suriye'de devam eden ateşkesin devamı için üçlü bir mekanizma kuracak.

Ateşkese Nusra Cephesi ve IŞİD dahil edilmeyecek, ılımlı muhaliflerin ise El Nusra'dan ayrılması işlemi gerçekleştirilecek.
İran, Rusya ve Türkiye'den ortak 'Astana' bildirisi Reviewed by ZEReditor II on 24.1.17 Rating: 5 Astana'daki görüşmelerin garantörlüğünü yapan Türkiye, Rusya ve Rusya'dan ortak bildiri g...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.