Ads[no]

Ads[no]

19 Ocak 2017

İran'da en az 30 itfaiye ekibi hayatını kaybetti

İran’ın başkenti Tahran’da 15 katlı eski bir binada yangın çıktı. Yangının söndürülmesi sırasında binanın çökmesiyle birlikte itfaiye ekiplerinin enkaz altında kaldığı belirtildi.


Başkent Tahran'da sabah saatlerinde 15 katlı bir binada çıkan yangınının söndürülmesi için yapılan 4 saatlik çalışma sonrası, söndürme işlemleri devam ederken bina çöktü.

İran medyasının ilk belirlemelerine göre en az 37 itfaiye ekibinin enkaz altında kaldığını duyurdu.

İran medyasındaki haberlerde enkaz altından çıkarılan 7 itfaiyecinin durumunun ağır olduğu 30 itfaiyecinin ise hayatını kaybettiği bildirildi.

Ağırlıklı olarak giyim üzerinde çalışan atölye ve toptancıların bulunduğu binanın dikey şekilde çökmesinin birçok can kaybını önlediği ifade edilirken, yangının nedenine dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Tahran’ın en eski çok katlı binalarından olan Plasko binası, 1964 yılında inşa edilmişti.
İran'da en az 30 itfaiye ekibi hayatını kaybetti Reviewed by ZEReditor II on 19.1.17 Rating: 5 İran’ın başkenti Tahran’da 15 katlı eski bir binada yangın çıktı. Yangının söndürülmesi sırasında...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.