Ads[no]

Ads[no]

29 Ocak 2017

İran da ABD'ye 'yasak getirme' kararı alabilir

İran Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, ABD vatandaşlarının İran'a girişini yasaklayabileceklerini belirtti.


İran Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada ABD Başkanı Donald Trump'ın, çoğunluğu müslümanların oluşturduğu 7 ülkeden sığınmacı ve mülteci kabul etmeme kararının ardından ABD vatandaşlarının İran'a girişini yasaklayabileceklerini bildirdi.

Yapılan açıklamada Trump'ın kararı için "İslami dünya için ve büyük İran ulusu için bu bir hakarettir" ifadelerine yer verildi.

İran Dışişleri Bakanlığı Trump'ın imzaladığı karar için "ABD'nin müslümanların ABD'ye seyahatini kısıtlama kararı, 3 aylık geçici bir süre için de olsa, İslami dünya için ve büyük İran ulusu için bir hakarettir. ABD halkını güvende tutmak ve terörle mücadele iddialarına rağmen bu karar, tarihe radikal gruplara ve destekçilerine bir hediye olarak kaydedilecek" açıklamasında bulundu.
İran da ABD'ye 'yasak getirme' kararı alabilir Reviewed by ZEReditor II on 29.1.17 Rating: 5 İran Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, ABD vatandaşlarının İran'a girişini yas...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.