Ads[no]

Ads[no]

17 Ocak 2017

İlk resmi açıklama: Reina saldırganı suçunu kabul etti!

İstanbul Ortaköy'de bulunan Reina adlı gece kulübünde yılbaşı gecesi düzenlediği saldırıda 39 kişiyi öldüren saldırganın yakalanması sonrası İstanbul Valiliği ve Emniyeti ortak açıklama düzenledi.


Reina katliamcısının yakalanmasına ilişkin İstanbul Valiliği ve Emniyeti düzenlediği basın toplantısında konuştu.

Zanlının yakalanma operasyonu yapılırken yaklaşık 7200 saat kamera incelemesi yapıldığı, Konya, Hatay ve İzmir'de ortak operasyonların gerçekleştirildiği belirtildi.

"Terörist İstanbul'a geldiğinde önce Başakşehir'de bir ev kiralıyor, daha sonra Zeytinburnu'na geliyor ve eylemini düzenliyor" denildi.


İstanbul Valiliği ve Emniyeti'nin ortak basın toplantısında aktarılan diğer bilgiler şöyle:

"Reina katliamını gerçekleştiren saldırgan dün akşam Esenyurt'ta yakalandı.m Saldırganla birlikte 197 bin Dolar, 2 adet de silah ele geçirildi. Adı Abdülkadir Masharipov, Özbekistan doğumlu. Afganistan'da eğitim almış, 4 dil bilen iyi eğitim almış bir terörist.

Terörist suçunu kabul etti, parmak izi eşleşti."
İlk resmi açıklama: Reina saldırganı suçunu kabul etti! Reviewed by ZEReditor II on 17.1.17 Rating: 5 İstanbul Ortaköy'de bulunan Reina adlı gece kulübünde yılbaşı gecesi düzenlediği saldırıda 39...

Hiç yorum yok:

8 yorumlama seçiminden birini seçerek yorum yapabilirsiniz. En kolayı; YORUMLAMA BİÇİMİ'nden ADI / URL seçimine tıklayın. AD bölümüne sizi ifade eden bir ad yazın URL bölümünü boş bırakabilirsiniz, veya sosyal medya hesabınızın adresini yazabilirsiniz. YORUM YAZIN ÇÜNKÜ DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUCULAR HABER OKURKEN FARKLI GÖRÜŞLERİ DE MERAK EDİYOR.

Ads[no]

Haberler, Musul Operasyonu, Musul, Rakka Operasyonu, Rakka, Fırat Kalkanı, Operasyon, Fırat'ın Gazabı,Son Dakika, güncel, spor, eğitim, magazin, Türkiye, Kürdistan, Kürtler, Barzani, Futbol, Basketbol, Dersler, Film, Sinema, Dizi, İzlemek, İzle, Peşmerge, PKK, YPG, KDP, PYD, YNK, Goran, AKP, DAEŞ, IŞİD, DAİŞ, Terör, Çatışma, Savaş gibi konular Zernews'te yayınlanıyor.

Diller, Kürt ve Kürtler, dil, kültür, sanat, Kürt dili, Kürt Kültürü, Kürt edebiyatı'nın yanı sıra Erbil, Duhok, Süleymaniye, Diyarbakır, Mahabad, Qamişlo, Rojava, Kuzey, Güney, Rojava, Batı, Doğu, Rojhilat Kürdistanı haberleri ve makaleler, yazılar ZERnews web sitesi'nde yayınlanıyor.

Nerinaazad, ANF, ANHA, Kurdnewshaber, Rudaw, K24, Kurdistan24, Bashaber, Bas-Haber, Basnews, CNN, NTV, Rojnews, Nuçe TV, Mednuçe, Denge TV, ZER TV, Zer, Azernews, War TV, Warmedia, Waar, TV, Canlı Yayın, Video ile ilgili konular ZERnews'te.

Beluc, Beluclar, Belucistan, Pakistan, Hindistan, Afganistan, Ortadoğu, Batı, Avrupa, Amerika, ABD, Asya, Afrika, Filistin, İsrail, Suriye, İran, haberlerini okumak için bizi takip edin.

Teknoloji, telefon, bilgisayar, kulaklık, dijital dünya, Facebook, Twitter, Google+ , Insragram ile bizi takip edebilirsiniz.